Seznam prijavljenih

* označeni z zeleno imajo potrjeno in plačano prijavnino medtem, ko ostali še niso poravnali štartnine

Polmaraton

1.
Aja KOZINC
2.
Albert Kranjc
3.
Aleksandar Kostić
4.
Aleksandra Fortin
5.
Aleksandra Fortin
6.
Alen Drevenšek
7.
Alenka Pučnik
8.
Alenka Brezovar
9.
Alenka Peternelj
10.
Alenka Marjetič
11.
Aleš Bohte
12.
Aleš Tomič
13.
Aljaž Gustinčič
14.
Ambrož Rožman
15.
Ana Seliškar
16.
Andraž Lukšič
17.
Andrej Meznarcic
18.
Andrej Lešnjak
19.
Anita Kolenc
20.
Anita Gregorc
21.
Anita Klobučar
22.
Anja Jakše
23.
Anja Fink
24.
Antonija Rant
25.
Anže SOBOČAN
26.
Anže Kovač
27.
Barbara Grabnar Kregulj
28.
Benjamin Franke
29.
Bogdan Kozina
30.
Bojan Šarabon
31.
BOJAN TURK
32.
bojan vozlič
33.
BOJAN MRHAR
34.
Boris Bukovec
35.
Borut Korada
36.
Boštjan Dolenc
37.
Boštjan Potočnik
38.
Boštjan Tratar
39.
Branka Klemenčič
40.
Branko Lavrenčič
41.
Damjan Alešnik
42.
Damjana Zupancic
43.
Damjana Burgar
44.
Darko Rovanšek
45.
Darko Klobučar
46.
David Pečavar
47.
David Lesnik
48.
David Ravnak
49.
Dejan Gradišar
50.
Denis Kolenc
51.
Denis Brinjevec
52.
Domen Bajec
53.
Doroteja Krajnc
54.
Dragan Cvišić
55.
Drago Crnić
56.
Dušan Kotar
57.
Dušan Jovanović
58.
Dušan Krašovec
59.
Dušan SELJAK
60.
Edvard Vučina
61.
Emi Nikočević
62.
Emil Vettorazzi
63.
Ermin Taraniš
64.
eva bobnar
65.
Franci Snedec
66.
Gal Kušar
67.
Gašper Vidmar
68.
Georginah Njoki
69.
Goran Maksimovič
70.
Gorazd Pucelj
71.
Gorazd Tekavec
72.
Gregor Slavič
73.
Gregor Hazdovac
74.
Gregor Mede
75.
Gregor Nose
76.
Gvido Hren
77.
HOČEVAR AŽBE
78.
Igor Martič
79.
Ilija Buzar
80.
Irena Vučina
81.
ivan ruparčič
82.
Ivan Kavcic
83.
Ivo Dražetič
84.
Iztok Hrastar
85.
Jakob Klenovšek
86.
Jan Sintič
87.
Jan Štravs
88.
Jan Brešan
89.
Jan MARENČE
90.
Jan Čejvanovič
91.
Jan Samide
92.
Jana Kotar
93.
Jana Oražem Lovrenčič
94.
Janez Virc
95.
Janez Kastelic
96.
Janez Ilc
97.
Jani Hudoklin
98.
Janja Kolenc
99.
Janko Grulja
100.
Jasmina JEVŠENAK
101.
Jasna Škrbec
102.
Jernej Lokar
103.
Joaquin Lopez Lopez
104.
Jolanda Kreslin
105.
Josip Filipovic
106.
Jošt Žnidaršič
107.
Jože Divjak
108.
Joze erjavec
109.
Jože Plankl
110.
Joze Vrtar
111.
Jožica Gruner
112.
Judita Hazdovac
113.
Julia Jablonowski
114.
Jure Resman
115.
JURE OREHEK
116.
Jure KAPETAN
117.
Kaja Klobučar
118.
Karl Petelinšek
119.
Katarina GORŠIN
120.
Katja Peternelj
121.
Klemen Suligoj
122.
Klementina Lemut
123.
Kociper Silvester
124.
Konrad Vilčnik
125.
Kristijan Turk
126.
Ksenija Vrčkovnik
127.
Laura Vovčko
128.
Leon Murn
129.
Lidija JOHAN
130.
Lucija Hvalec
131.
Luka Zajc
132.
Luka Dejak
133.
Luka Dejak
134.
Maja Slak Hrnjak
135.
Maja Kastelic
136.
Majda Junc
137.
Manca Vovk
138.
Marija Horvat
139.
Marija Klara CIMERMANČIČ
140.
Marijan Jularic
141.
Marjan Bartol
142.
Mark BREZNIK
143.
Marko Primc
144.
Marko Matjašič
145.
Marko Tomic
146.
Marko Tomažin
147.
Marko Čibej
148.
Marko Rudolf
149.
Marko Roblek
150.
Marko Furar
151.
Marko Bučar
152.
Marko Žust
153.
Marko Alpner
154.
Martin Lapuh
155.
MARTINA VOJSKA
156.
Matej Mikolič
157.
Matej Simčič
158.
Matej Kastelic
159.
Matej Fetih
160.
Mateja Konda
161.
Mateja Lah
162.
Mateja Videmšek
163.
Matic Modic
164.
Matija Ozanic
165.
Matija Kolarič
166.
Matjaž Costantini
167.
Matjaž Recelj
168.
Matjaž Vrhunc
169.
Matjaž Krajnc
170.
Matjaž Konvalinka
171.
Matjaž Golob
172.
Matjaž Recelj
173.
Matjaž Saje
174.
Matjaž Arko
175.
Matko Bozovičar
176.
Meta Turk
177.
Metod Kosmač
178.
Miha Bradač
179.
Miha Povšič
180.
Mihael Jurkovic
181.
Milan Hozjan
182.
Minka Šebenik
183.
Minka Šebenik
184.
Miran Kuntarič
185.
mirko janjatovič
186.
Miro Radosavljević
187.
Mitja Špes
188.
Mojca Kožuh
189.
Mojca Plut
190.
Mojca Novljan
191.
Mojca Les
192.
Monika FRANKOVIČ
193.
Nataša Alešnik
194.
Nedžad Kišmetovič
195.
Neja Kršinar
196.
Nejc Mihelič
197.
Nenad Babić
198.
Nerdin MUJIĆ
199.
Neža Finžgar
200.
Neža Maklin
201.
Nezka Kavcic
202.
Nil Kerin
203.
Nina Kobe
204.
Nuša KASTELIC
205.
Pavel Drobne
206.
PAVLE VOJSKA
207.
Peter Per
208.
Peter Radosavljević
209.
Peter Pavlovič
210.
Petra Podlesnik
211.
Petra Cimermancic
212.
Petra Forjanič
213.
Petra Kavčič
214.
Petrič Matjaž
215.
Petrovčič Rebeka
216.
Petrovčič Potočnik Karmen
217.
Petrovec Miro
218.
Primoz Meh
219.
Primož Knez
220.
Primož Kobe
221.
Primož Malenšek
222.
Renata Vetrih
223.
Renata Kamenšek
224.
Robert Sekereš
225.
Robert Miklič
226.
Robert Lovrenčič
227.
Robert Petrovčič
228.
Robi Pirnat
229.
Rok Vesel
230.
Rok Rejc
231.
Rok Rudman
232.
Roman Hrovat
233.
Romana Rački Strmole
234.
Rosvita Pavlin
235.
Rudi Žagar
236.
Rudolf Monika
237.
Sandi Brudar
238.
Saša PISK
239.
Sašo Skalec
240.
Sebastijan DRAGAR
241.
Sebastjana Nagode
242.
Sedej Nives
243.
Sergej PANIĆ
244.
Sergeja Lipušček
245.
Simon Šlajkovec
246.
Simon Navodnik
247.
Slavka Petraš
248.
Slavko Kastelic
249.
Sonja Cuk Kavcic
250.
ŠPELA BRANK
251.
Stanko Zupan
252.
Suzana Peer Kvas
253.
Tadej Jurkovšek
254.
Tadej Oražem
255.
Tadej Osvald
256.
Tadej Kobe
257.
Tatjana Cankar
258.
TATJANA BOLČINA KACIN
259.
Tea Oberdank
260.
Tilen Dobnikar
261.
Tilen Ravnak
262.
Tina Potočnik
263.
TINA JURATOVEC
264.
Tobias Rose
265.
TOMAŽ MAJER
266.
Tomaž Pintarič
267.
Tomaž Slabe
268.
Tomi Lanscek
269.
Toni Žagar
270.
Urban ŽNIDARŠIČ
271.
Urban KASTELIC
272.
Uroš Radosavljević
273.
Uroš Vegelj
274.
Uroš Pogačar
275.
Uroš Šuštar
276.
Urška Posega
277.
Vanja Košmerl
278.
Vanja Butara
279.
Vesna Kočar
280.
Vesna Novak
281.
Vincenc Vovk
282.
Vinko Merzel
283.
Vinko PEČJAK
284.
Vito Panič
285.
Vito Opeka
286.
Vladimir ŠKRINJAR
287.
Vladimir Savic
288.
Žan Potočar
289.
Željka Lejić
290.
Žiga Žibert
291.
Zlatko Sardinšek
292.
zlobko boštjan
293.
Zoran Vrzina
294.
Zoran Marjanovič
295.
Zsuzsi Oláh

Rekreativni tek - 6.5km

1.
Aleksander Podbrežnik
2.
Andrej Kapš
3.
Andrej Češnovar
4.
Andrej Grubiša
5.
Anej Jurčič
6.
Anja Cesar
7.
Bor Koprivnik
8.
Christopher Agnič
9.
Darja Gazvoda
10.
Darja Krivec
11.
Enea Rebec
12.
Ernest Kramaršič
13.
Filip HVALA
14.
Gal J. Kovačič
15.
Holli Engard
16.
iztok kovacic
17.
Iztok Mikec
18.
Jan Kralj
19.
Janez Povh
20.
JANJA RESNIK
21.
Jernej HVALA
22.
jožica cesar
23.
Jožica Kadunc
24.
Jurij Lovrenčič
25.
Kaja Taraniš
26.
Karin Hočevar
27.
Karmen Hočevar
28.
Katarina Koligar
29.
Klavdija Hočevar
30.
Klemen Vovko
31.
Lara Sajevec
32.
Lidija Plut
33.
Luka L. Kovačič
34.
Maja Vintar
35.
Marjeta Weiss
36.
Marko Lovrenčič
37.
Mateja Sladič
38.
MATEJA SMOLIČ
39.
Matic Vrščaj
40.
Mira Košiček
41.
Mojca Tomazic
42.
Natalija Drofenik
43.
Nataša Šlajkovec
44.
Polona Nerat
45.
Renata Derganc Cizelj
46.
Rok Godler
47.
Rok Valenčič
48.
Sabina Kocjan
49.
Sara Virc
50.
Saša Herman
51.
Sašo ČUČNIK
52.
Špela VODEB
53.
Stanko Renko
54.
Štefka Vegan
55.
Tia Vozelj
56.
Tia Vozelj
57.
Tibor Vintar
58.
Tim Vintar
59.
Tim Drmota
60.
Tina Barrett
61.
Tomaž VODEB
62.
Tvigy Vintar
63.
Urša Gorišek
64.
Urska Bedek
65.
Valentina Žefran
66.
Vanja Jenko
67.
Vesna Šuštaršič
68.
Viktorija HUNJET
69.
Vojko Sečen
70.
Žana Košak
71.
ZORKA STOLIČ

Rekreativni tek - 10km

1.
Aleš Primc
2.
Alojzija Šarabon
3.
Ana Peček
4.
Andraž Pucelj
5.
Andraž DOBOVŠEK
6.
Andrej Ferlan
7.
Andrej VIDMAR
8.
Angela Klemenčič
9.
Angelika Zinner
10.
Anica Sitar
11.
Anja Berlan
12.
Barbara Vidmajer
13.
Bernard KOŠČAK
14.
Blaž VIDEMŠEK
15.
Borut Zupančič
16.
Camil Beso
17.
Čila Radakovič
18.
Črt Jaklič
19.
Dejan Hrovatič
20.
Dušan Jelovčan
21.
Erik Mavser
22.
Ermin Kotorić
23.
Frank Gorše
24.
Gašper Vrhovec
25.
Goran Radakovič
26.
Gorazd Šimenko
27.
Gordana Jarnovič
28.
Gregor Karpljuk
29.
HELENA ŽAKELJ
30.
Ida Rozman
31.
Ines Tratar
32.
Ivan PERGOVNIK
33.
Ivan GRUDEN
34.
Jasmina Jakopin
35.
Jasmina BLAŽON
36.
Kai KAPETAN
37.
Karmen Žugič
38.
Karmen ŽUGIČ
39.
Katja Zorko
40.
Katja Zbašnik
41.
Katja JOHAN
42.
Klemen Magajne
43.
Kristina Vanceta
44.
Leon Papež
45.
luka horvat
46.
Maja Vozelj
47.
Maja Vozelj
48.
Maja Bayer
49.
Majda Cigole
50.
Marjan Jaklič
51.
Marjan Pesjak
52.
MARKO KASTELIC
53.
martina koren
54.
Matej Razpotnik
55.
Matej SROVIN
56.
Mateja Marolt
57.
Mateja Hočevar
58.
Mateja Jerman
59.
Mateja Zupančič
60.
Matevž ŠEGA
61.
Matic Kernulc
62.
Matjaž Barkovič
63.
Matjaž Pintarič
64.
Matjaž Pevec
65.
Miha Makše
66.
Miha Fink
67.
Miha Vrbinc
68.
Mojca Golob
69.
Nataša Hočevar Meh
70.
Nejc Ban
71.
Nika Kruljec
72.
Nuška KOŠAK
73.
Renata Pevec
74.
Roel Stiens
75.
ROZI FLISAR
76.
Sabina Marn
77.
Samir Besic
78.
Sandi Bayer
79.
Sara Bayer
80.
Simon Pajk
81.
Simon Ješe
82.
Špela Šturm
83.
špela cesar
84.
Stanka Frišek
85.
Stojan Rodica
86.
Tajda Ulčnik
87.
Tanja Trdič
88.
Tatjana Miklič
89.
Tatjana Adamič
90.
Tim Bayer
91.
Tina ZAGORC
92.
Tina Rus
93.
Tina Lokar
94.
Tomaž Rojšek
95.
Trdič Tjaša
96.
Ursa Dimnik
97.
Valentina Gorisek
98.
Valerija ŠKRINJAR
99.
Vanja ŠVAJGER
100.
Vedran Veršić
101.
Violeta KAPETAN
102.
Zdenka Nena Šerbinek
103.
Zdravko Čuk
104.
Zlatomir Srdanov
105.
ZVONKO KASTELIC

Contact information


Športno rekreativno društvo FIT KLUB
Velika Cikava 12b
8000 Novo mesto
SLOVENIJA
+386 (0)31 859 801
info@novomesto21.si
SI56 6100 0001 5330 615

Sign up for e-newsletter


Vpišite svoj e-naslov in prejemajte najnovejše informacije v zvezi z novomeškim maratonom.

Currently registered: 597


Polmaraton: 350
Rekreativni tek - 10 km: 132
Rekreativni tek - 6.5 km: 91
Pohod: 1
Nordijska hoja: 1
Canicross: 10
Izdelava spletne strani: