Seznam prijavljenih

* označeni z zeleno imajo potrjeno in plačano prijavnino medtem, ko ostali še niso poravnali štartnine

Polmaraton

1.
Aleksandrova Aleksandra
2.
Avguštinčič Uroš
3.
BENKO IVO
4.
BJELANČEVIĆ SLOBODAN
5.
Babić Nenad
6.
Bajec Domen
7.
Beguš Viktor
8.
Breglec Andrej
9.
Breznikar Nataša
10.
Brišar Urška
11.
Brišar Urška
12.
Bukovec Boris
13.
Burger Evgenija
14.
Butalin Petra
15.
Bučar Gregor
16.
Cebek Aneli
17.
Cemič Janko
18.
Cerar Irena
19.
Cesar Nejc
20.
Costantini Matjaž
21.
Cvišič Dragica
22.
Darko Rovanšek
23.
Demirović Almir
24.
Djordjević Slobodan
25.
Dolenc Boštjan
26.
Eferl Anžej
27.
GRACAR UROŠ
28.
Gabrijel Jan
29.
Globevnik Natalija
30.
Godler Rok
31.
Golc Andrej
32.
Golob Mojca
33.
Golob Matjaž
34.
Gorsin Katarina
35.
Gradišar Dejan
36.
Grbić Dino
37.
Gros Katja
38.
Hadžič Tina
39.
Hafner Bernarda
40.
Hlača Jure
41.
Hren Gvido
42.
Hrovat Roman
43.
Hršak Damir
44.
Huč Silva
45.
Hvala Jernej
46.
Ivanetič Janja
47.
Jakša Peter
48.
Jakše Anja
49.
Jarc Slavko
50.
Kaluder Saša
51.
Kamenšek Renata
52.
Kapetan Violeta
53.
Kapetan Jure
54.
Kastelic Slavko
55.
Kastelic Janez
56.
Kavčič Petra
57.
Kišmetovič Nedžad
58.
Knez Primoz
59.
Kobe Nina
60.
Kobe Primož
61.
Kocjan Aleš
62.
Kolenc Anita
63.
Kostić Aleksandar
64.
Kostov Ekaterina
65.
Kotar Dušan
66.
Kozlevčar Vesna
67.
Kralj Repše Anita
68.
Krašovec Dušan
69.
Kunej Peter
70.
Kuntarič Miran
71.
LOKAR IGOR
72.
Lamovšek Janez
73.
Lanscek Tomi
74.
Lejić Željka
75.
Lemut Klementina
76.
Les Mojca
77.
Les Franci
78.
Lindič Uroš
79.
Logar Luka
80.
Lukšič Andraž
81.
Lukšič Andraž
82.
MAJER TOMAŽ
83.
Makovec Aljaž
84.
Maksimovič Goran
85.
Malenšek Primož
86.
Malenšek Primož
87.
Matjašič Marko
88.
Mede Gregor
89.
Mede Gregor
90.
Merzel Jernej
91.
Mikič Aleksandra
92.
Miklavčič Natalija
93.
Miklavčič Robert
94.
Miklič Uroš
95.
Miklič Janja
96.
Miklič Robert
97.
Mikolič Matej
98.
Mirt Jure
99.
Mulej Janez
100.
Nadj Jan
101.
Nagode Sebastjana
102.
Novak Teja
103.
Novak Teja
104.
Novina Jože
105.
Oberstar Jože
106.
Oberstar Jože
107.
Oražem Tadej
108.
Osvald Tadej
109.
Osvald Tadej
110.
Pavlovič Peter
111.
Petraš Slavka
112.
Pečjak Vinko
113.
Pirkovič Rok
114.
Pirkovič Rok
115.
Pirnat Robi
116.
Pisk Saša
117.
Plantarič Primož
118.
Plut Mojca
119.
Polegek Luka Armand
120.
Popovič Rok
121.
Popovič Rok
122.
Porenta Primož
123.
Potokar Mojca
124.
Povšič Miha
125.
Požarnik Tatjana
126.
Primc Aleš
127.
Pucelj Gorazd
128.
Pucelj Boštjan
129.
Pučnik Alenka
130.
Ravnikar Boštjan
131.
Razpotnik Matej
132.
Repše Gorazd
133.
Rogelj Jožica
134.
Ruparčič Ivan
135.
STOLIČ ZORKA
136.
Saje Matjaž
137.
Samide Jan
138.
Savic Vladimir
139.
Sekereš Robert
140.
Seljak Dušan
141.
Sinkovič David
142.
Slapnik Yebuah Leticia
143.
Slapšak Matic
144.
Slavič Gregor
145.
Sluga Teo
146.
Sočič Jaka
147.
Strašek Matjaž
148.
Strmšek Tilen
149.
Tavčar Jaša
150.
Tavčar Janko
151.
Tomic Marko
152.
Trdič Tanja
153.
Turk Marjan
154.
Vegelj Uroš
155.
Vesel Rok
156.
Vetrih Renata
157.
Vettorazzi Emil
158.
Videmšek Andrej
159.
Videmšek Mateja
160.
Videčnik Valentina
161.
Vidic Matic
162.
Vojska Martina
163.
Vozlič Bojan
164.
Vrbinc Miha
165.
Vrhunc Matjaž
166.
Vrzina Zoran
167.
Weiss Aleks
168.
Yebuah-Tiran Irena
169.
Ziherl Rafael
170.
Zlobko Boštjan
171.
Zorman Eva
172.
Zupančič Žiga
173.
kranjc albert
174.
orehek jure
175.
slak hrnjak maja
176.
vojska PAVLE
177.
Čuk Zdravko
178.
ŠKRINJAR Vladimir
179.
Šebenik Minka
180.
Šimec Tomaž
181.
Širca Ivanka
182.
Škrbec Jasna
183.
Šraj Alen
184.
Žagar Rudi
185.
Žagar Toni
186.
Žučak Mitja

Rekreativni tek 10km

1.
Avsec Damjana
2.
BAYER TAVČAR JELKA
3.
Ban Nejc
4.
Berce Tomaž
5.
Blažon Jasmina
6.
Brkopec Božo
7.
Brudar Sandi
8.
Cemič Lucija
9.
Cizelj Ema
10.
Dejak Luka
11.
FLISAR ROZI
12.
Gašperin Miha
13.
Gojic Sanja
14.
Golob Jernej
15.
Golob Jernej
16.
Hauschen Tine
17.
Hrovatič Dejan
18.
Ines Mostar
19.
Izak Tomaž
20.
Izak Irena
21.
Jakopin Jasmina
22.
Jeraj Simon
23.
Kaluder Kristjan
24.
Kastelic Marko
25.
Kastelic Zvone
26.
Kastrevc Simon
27.
Keglovič Nuška
28.
Kerin Nil
29.
Klakočar Zdenko
30.
Klemenc Tone
31.
Kotorić Ermin
32.
Kristan Urška
33.
Kusljan Matija
34.
Lindič Stane
35.
Magajne Klemen
36.
Magajne Klemen
37.
Marenče Jan
38.
Marinčič Lidija
39.
Matakovič Barbara
40.
Mikić Lori
41.
Miklič Tatjana
42.
Osredkar Andreja
43.
PINTARIČ BETI
44.
PINTARIČ MATJAŽ
45.
Papež Leon
46.
Parkelj Ema
47.
Pavlin Simon
48.
Perasin Katja
49.
Pečečnik Toni
50.
Potočar Petra
51.
Povše Jasmina
52.
RUS TINA
53.
Rakić Veselko
54.
Rant Antonija
55.
Rkman Karin
56.
Rojšek Tomaž
57.
Rozman Ida
58.
Rudman Rok
59.
Sattler Katja
60.
Seljak Gregor
61.
Srdanov Zlatomir
62.
Tratar Ines
63.
Vanceta Andrej
64.
Vanceta Kristina
65.
Zajc Božidar
66.
Zver Stane
67.
bacar Pavel
68.
božičevič ivan
69.
cigole Majda
70.
hauschen martina
71.
Šenica Janez
72.
Šenica David
73.
Šenica David
74.
Šerbinek Nena
75.
Šteblaj Nataša
76.
Švajger Vanja
77.
Žagar Gašper
78.
Žižek Uroš
79.
Žnidaršič Jošt

Rekreativni tek 6.5km

1.
Bevc Benjamin
2.
Cigole Majda
3.
Ferjancic Špela
4.
Ferjancic Nataša
5.
Grašak Jure
6.
Jurčič Anej
7.
Kastelic Jože
8.
Kobe Val
9.
Kocjan Sabina
10.
Kocjan Sabina
11.
Kocjan Klaudija
12.
Kocjan Klaudija
13.
Košiček Mira
14.
Kramaršič Ernest
15.
Marter Vesna
16.
Ninković Saša
17.
Peric Robert
18.
Peric Nada
19.
Podbrežnik Aleksander
20.
Povh Janez
21.
Preskar Mateja
22.
Preskar Jurij
23.
Resnik Janja
24.
Riznič Kim
25.
Sladič Barbara
26.
Sladič Mateja
27.
Subić Jasmina
28.
Vene Teja
29.
Čučnik Sašo
30.
ŠKRINJAR Valerija
31.
Šega Matija
32.
Šega Matevž
33.
Šuštaršič Vesna

Contact information


Športno rekreativno društvo FIT KLUB
Velika Cikava 12b
8000 Novo mesto
SLOVENIJA
+386 (0)31 859 801
info@novomesto21.si
SI56 6100 0001 5330 615

Sign up for e-newsletter


Vpišite svoj e-naslov in prejemajte najnovejše informacije v zvezi z novomeškim maratonom.

Currently registered: 298


Polmaraton: 186
Rekreativni tek - 10 km: 79
Rekreativni tek - 6.5 km: 33
Otroški tek: 0
Srednješolska štafeta: 0
Pohod: 0
Nordijska hoja: 0
Canicross: 0
Izdelava spletne strani: