Seznam prijavljenih

* označeni z zeleno imajo potrjeno in plačano prijavnino medtem, ko ostali še niso poravnali štartnine

Polmaraton

1.
Avguštinčič Uroš
2.
Bajec Domen
3.
Beguš Viktor
4.
Breglec Andrej
5.
Brišar Urška
6.
Brišar Urška
7.
Bukovec Boris
8.
Butalin Petra
9.
Cerar Irena
10.
Cesar Nejc
11.
Costantini Matjaž
12.
Costantini Matjaž
13.
Cvišič Dragica
14.
Djordjević Slobodan
15.
Dolenc Boštjan
16.
GRACAR UROŠ
17.
Globevnik Natalija
18.
Godler Rok
19.
Golob Matjaž
20.
Golob Mojca
21.
Gorsin Katarina
22.
Gradišar Dejan
23.
Hadžič Tina
24.
Hafner Bernarda
25.
Hlača Jure
26.
Hren Gvido
27.
Hrovat Roman
28.
Hršak Damir
29.
Huč Silva
30.
Hvala Jernej
31.
Ivanetič Janja
32.
Jakše Anja
33.
Jarc Slavko
34.
Kastelic Slavko
35.
Kišmetovič Nedžad
36.
Kobe Primož
37.
Kobe Nina
38.
Kocjan Aleš
39.
Kostov Ekaterina
40.
Kotar Dušan
41.
Kozlevčar Vesna
42.
Kralj Repše Anita
43.
Lamovšek Janez
44.
Lanscek Tomi
45.
Lejić Željka
46.
Les Franci
47.
Les Mojca
48.
Lukšič Andraž
49.
Lukšič Andraž
50.
Makovec Aljaz
51.
Makovec Aljãz
52.
Makovec Aljaž
53.
Malenšek Primož
54.
Matjašič Marko
55.
Mede Gregor
56.
Mede Gregor
57.
Miklavčič Natalija
58.
Miklavčič Robert
59.
Miklič Robert
60.
Miklič Uroš
61.
Mikolič Matej
62.
Nadj Jan
63.
Novak Teja
64.
Novak Teja
65.
Oražem Tadej
66.
Osvald Tadej
67.
Osvald Tadej
68.
Pavlovič Peter
69.
Petraš Slavka
70.
Pečjak Vinko
71.
Pirnat Robi
72.
Plut Mojca
73.
Polegek Luka Armand
74.
Popovič Rok
75.
Popovič Rok
76.
Povšič Miha
77.
Požarnik Tatjana
78.
Primc Aleš
79.
Pucelj Boštjan
80.
Razpotnik Matej
81.
Repše Gorazd
82.
STOLIČ ZORKA
83.
Saje Matjaž
84.
Sekereš Robert
85.
Sinkovič David
86.
Slapšak Matic
87.
Slavič Gregor
88.
Sluga Teo
89.
Sočič Jaka
90.
Strašek Matjaž
91.
Strmšek Tilen
92.
Vidic Matic
93.
Vozlič Bojan
94.
Vrhunc Matjaž
95.
Yebuah-Tiran Irena
96.
Zlobko Boštjan
97.
kranjc albert
98.
Čuk Zdravko
99.
Šimec Tomaž
100.
Širca Ivanka
101.
Škrbec Jasna
102.
Šraj Alen
103.
Žučak Mitja

Rekreativni tek 10km

1.
Ban Nejc
2.
Berce Tomaž
3.
Brkopec Božo
4.
FLISAR ROZI
5.
Gašperin Miha
6.
Gašperin Miha
7.
Jakopin Jasmina
8.
Klemenc Tone
9.
Kristan Urška
10.
Magajne Klemen
11.
Magajne Klemen
12.
Makovec Aljãz
13.
Marenče Jan
14.
Marinčič Lidija
15.
Matakovič Barbara
16.
PINTARIČ MATJAŽ
17.
PINTARIČ BETI
18.
Papež Lovro
19.
Papež Leon
20.
Pavlin Simon
21.
Perasin Katja
22.
Rant Antonija
23.
Rudman Rok
24.
Zajc Božidar
25.
božičevič ivan

Rekreativni tek 6.5km

1.
Grašak Jure
2.
Kobe Val
3.
Kramaršič Ernest
4.
Podbrežnik Aleksander
5.
Preskar Jurij
6.
Preskar Mateja
7.
Riznič Kim

Kontaktni podatki:


Športno rekreativno društvo FIT KLUB
Velika Cikava 12b
8000 Novo mesto
SLOVENIJA
+386 (0)31 859 801
info@novomesto21.si
SI56 6100 0001 5330 615

Prijava na e-novice:


Vpišite svoj e-naslov in prejemajte najnovejše informacije v zvezi z novomeškim maratonom.

Trenutno prijavljenih: 135


Polmaraton: 103
Rekreativni tek - 10 km: 25
Rekreativni tek - 6.5 km: 7
Otroški tek: 0
Srednješolska štafeta: 0
Pohod: 0
Nordijska hoja: 0
Canicross: 0
Izdelava spletne strani: